Kapat

Altınordu Belediyesi Altyapı ve Ulaşım Çalışmalarına Devam Ediyor

Sağlıklı altyapı, standardı yüksek, konforlu ve güvenli ulaşım hedefi ile çalışmalarını sürdürün Altınordu Belediyesi altyapıda gerçekleştirdiği dev yatırımlar ve planlı çalışmalarla şehri uzun yılların akut sorunlarından kurtarıyor.

 Altınordu Belediyesi Altyapı ve Ulaşım Çalışmalarına Devam Ediyor

Altınordu Belediyesi, standardı yüksek, güvenli ve konforlu bir ulaşım hedefiyle 72 mahalle için başlattığı 50 kilometre beton yol seferberliğinde birçok bölgede eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerin kesintisiz bir mesai ile yürüttükleri çalışmalarla birçok mahalleyi beton yol konforuna kavuşturan Altınordu Belediyesi, Kurtulmuş Mahallesi Muhtarı Ali Altuntaş'ın ifadesiyle "100 yıldır bekleyen" Kurtulmuş Mahallesi Kayadibi 1, Kayadibi 2 ve Düz sokaklarda beton yol çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak mahalle sakinlerinin hizmetine sundu.

Tören; “Sahada çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor”

Başkan Aşkın Tören, "Şehir merkezimizde birçok bölgeyi sil baştan yenildiğimiz altyapısı ve üstyapısıyla modern yaşam alanlarına dönüştürdük. Kırsal mahallelerimizde ise, yıllardır ulaşımda çileye dönüşmüş sorunlara asırlık yollar ile köklü çözümler üretiyoruz. Dönemimiz sonunda altyapı ve ulaşımı bu şehrin gündeminden sorun olmaktan çıkarmış olacağız inşallah. Bir taraftan şehir merkezinde hem altyapı hem üstyapı çalışmalarımızı yürütürken diğer taraftan kırsal mahallelerimizde süren beton yol seferberliğimizde çalışmalarımız ara vermeden devam ediyor. Tamamlanan çalışmamız Kurtulmuş Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. Bütün samimiyetimizle, tüm İmkânlarımızla ve tüm ekiplerimizle şehrimize, hemşehrilerimize hizmet yolunda gece gündüz sahadayız. Yaşanabilir bir şehir hedefiyle canla başla çalışmaya devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Kurtulmuş Mahallesi Muhtarı Ali Altuntaş "Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Aşkın Tören’den Allah razı olsun. Bu sokaklar yüz yıldır bu yola hasretti. Bugüne kadar buralara hiçbir ekip girmemişti. Başkanımızın ve Altınordu Belediyemizin yaptığı hizmetlerden çok memnunuz Başkanımıza çok teşekkür ederim" sözleriyle Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini iletti.

 

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?