Kapat

Sağlık çalışanlarına tüm otoparklar ücretsiz!

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatıyla başlayan uygulamada Altınordu Belediyesi’ne ait tüm otoparklar 31 Aralık tarihine kadar sağlık çalışanlarına ücretsiz oldu.

 Sağlık çalışanlarına tüm otoparklar ücretsiz!

Altınordu Belediyesi, sağlık çalışanları için yeni bir karar daha aldı. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatıyla başlayan uygulamada Altınordu Belediyesi’ne ait tüm otoparklar 31 Aralık tarihine kadar sağlık çalışanlarına ücretsiz oldu.

Pandemi sürecinin en önemli kahramanlarının sağlık çalışanları olduğunu dile getiren Başkan Tören, ‘’Mart ayından bu yana ailelerinden ve çocuklarından ayrı kalarak toplum sağlığını korumak adına salgınla kahramanca mücadele ediyorlar. Gösterdikleri fedakarlıklarının karşılığı olmasa bile biz de Altınordu Belediyesi olarak bir nebze de olsa kendilerine destek olmak amacıyla belediyemize ait tüm otoparklarımızı 31 Aralık tarihine kadar ücretsiz hizmetlerine sunduk. Ülkemizin dört bir yanında görev yapan ve her an, her koşulda yanımızda olan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?