Kapat

‘’Vaat ettiğimiz projeleri uyguluyoruz’’

Giresun’da ‘Cephe Giydirme ve Sokak Sağlıklaştırma Projesi’ kapsamında Bulancak Durağı ile Keşap Durağı arasında yer alan binaların dış cephesi ile işyerlerinin tabela ve tente sistemleri standart şekilde tek tip hale gelecek.

 ‘’Vaat ettiğimiz projeleri uyguluyoruz’’

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun seçim öncesi vaatleri arasında yer alan ‘Cephe Giydirme ve Sokak Sağlıklaştırma Projesi’ hayata geçiyor. Proje kapsamında Bulancak Durağı ile Keşap Durağı arasında yer alan binaların dış cephesi ile işyerlerinin tabela ve tente sistemleri standart şekilde tek tip hale gelecek. Bulancak Durağı ile Keşap Durağı arasında uygulanacak olan ve belediye ile İller Bankası ortak finansmanı ile gerçekleşecek olan projenin yapım ihalesi Eylül sonu itibariyle gerçekleşecek.

‘’Giresun modern görünüme kavuşacak’’

Bölgede yapılacak olan yeni binalarda modern görünümlere rakip olabilecek standartların ortaya konmasının planlandığını dile getiren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ‘’Önemli sokak ve caddelerimizde başlattığımız köklü değişimler şehrimize yeni bir kimlik kazandırıyor.” dedi. Şenlikoğlu: “Çok şükür, belirli bir plan ve program çerçevesinde, bugünden yarını inşa ve imar etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Giresun’umuzun ileriye dönük gelişmesi için bizler yeni projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Seçim öncesi vaat ettiğimiz bir projemize daha başlıyoruz. ‘Cephe Giydirme ve Sokak Sağlıklaştırma’ projemizle birlikte şehir merkezine modern bir görünüm kazandıracağız. İnşallah bu çalışmayı çok hızlı bir şekilde bitirmek istiyoruz. Çünkü proje güzergahında çalışan esnaflarımız var. O esnaflarımızın da ticaretini etkilemeyecek, onları mağdur etmeyecek şekilde çalışmaları hızla tamamlamayı hedefliyoruz. Seçim öncesi vatandaşlarımız için vaat ettiğimiz projelerimizi bir bir uyguluyoruz. Cephe giydirme projemizi de inşallah en kısa sürede tamamlayacağız’’ şeklinde konuştu.

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?