Kapat

Bulancak dönüşüme imza atıyor

Bulancak Belediye Başkanı Yakar, ‘’Bu alanın altı otopark üstü meydan olarak düzenlenecek ve proje tamamlandığında Bulancak çok daha modern ve geniş bir belediye hizmet binasına kavuşmuş olacak.’’

 Bulancak dönüşüme imza atıyor

Giresun’un ilçe belediyesi Bulancak Belediyesi’nin yeni hizmet binası yapımı sürüyor. İnşaatta incelemelerde bulunan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, bu yıl sonundan önce yeni binanın hizmete gireceğini dile getirerek, ‘’Bu hafta içinde yıkım başlıyor. Aslında bu bir yıkım değil, tarihi bir dönüşümün başlangıcıdır. 63 yıl hizmet veren eski belediye hizmet binamızın yıkımıyla oluşacak alan meydan alanına katılacak olup, eskiden 1.5 dönüm olan meydan alanımızı 3.5 dönüme çıkarmış olacağız. Bu alanın altı otopark üstü meydan olarak düzenlenecek ve proje tamamlandığında Bulancak çok daha modern ve geniş bir belediye hizmet binasına kavuşmuş olacak. Bu dönüşüme imza atmak bize nasip olduğu için ayrıca gururluyuz. Şimdiden hayırlı olsun”

Gazi Ortaokulu yıkılıyor

Bulancak genelinde devam eden birçok proje ile şehri dönüştürüp yenilediklerinin altını çizen Başkan Yakar, ilçemizin en eski eğitim kurumlarından biri olan ve 1958 yılından beri hizmet veren Gazi Ortaokulu’da bu hafta yıkılarak yenileniyor. Gazi Ortaokulumuzda çok daha modern ve çevreye yakışır bir projeyle hızla tamamlanacaktır dedi.

 

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?