Kapat

Giresun Ticaret Borsası İSO 500 listesine giren firmaları kutladı

Giresun Ticaret Borsası, Türkiye’nin "500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2020” sonuçlarına göre listeye giren firmaları kutladı.

 Giresun Ticaret Borsası İSO 500 listesine giren firmaları kutladı

Giresun Ticaret Borsası, Türkiye’nin "500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2020” sonuçlarına göre borsa üyelerinden listeye giren 260’ncı sırayla Yavuz Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve 446’ncı sırayla ise Hazel Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmalarını kutladı.

Borsa tarafından yapılan açıklama ise şöyle;

‘’Giresun ekonomisi için başımızın tacı fındığımızın öneminin bir kez daha değerli üyelerimiz açısından tescillenmesi ve Giresun’un bir Fındık şehri olmasının en önemli göstergesi olan bu başarıları bu zorlu pandemi sürecinde hepimizin yüzünü güldürmüştür. İstikrarlı bir fındık ticaretinin artırılması için sağlanan bu başarı bizce Giresun’un için çok kıymetlidir ve bölgemizde fındık sektörünün Giresun lehine gelişimi için de bir o kadar önemlidir diye düşünmekteyiz. Giresun’un Fındığın Başkenti olması yönündeki bu başarılı çalışmalarının ve fındık ekonomisine sağladığı değerli katkıların daha fazla istihdam ve kaynak yaratımı yönünde diğer firmalarımıza da örnek olmasını ve bu kümelenme merkezinin fındıkta söz eder derecede artmasını diliyoruz.  Bu vesileyle bir kez daha camiamızın yüzünü ağartan Değerli Üyelerimizin; başta şirket sahipleri olmak üzere tüm çalışanlarını kutluyor, başarılarının artarak devamını diliyoruz’’

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?