Kapat

Kapalı Pazar Yeri Projesi ilçenin ihtiyacını karşılayacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından, Fatsa ilçesinde yapılacak olan Kapalı Pazarı Yeri Projesi 246 satış birimi ile ilçenin ihtiyacını karşılayacak.

 Kapalı Pazar Yeri Projesi ilçenin ihtiyacını karşılayacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatsa ilçesi Sakarya Caddesi Elekçi Deresi yanındaki yaklaşık 10 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilecek Kapalı Pazarı Yeri Projesi’nde çalışmalar sürüyor.

İlçenin önemli bir ihtiyacının giderileceği çalışmalar kapsamında 246 adet satış birimi yer alacak.750 metrekarelik alanda peyzaj imalatları yapılarak; içerisinde yürüyüş yolları, kamelya, oturma bankları, çöp kovaları, 20 araçlık otopark ve sert zemin imalatları, 100 metre uzunluğunda betonarme istinat duvarı, çevre aydınlatma işleri ve elektrik tesisatı imalatları yapılacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında projenin yüzde 30’u tamamlandı. Ekipler betonarme duvar temel kazısı yaptığı projede temel, kolon ve kiriş betonarme imalatlarına, yağmur suyu drenaj hattı imalatlarına devam ediyor. Projenin nisan ayında bitirilmesi hedefleniyor.

 

 

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?