Kapat

‘’Avrupa’ya açılma düşüncesindeyiz’’

Demirkol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Topaloğlu, ‘’Ülkemiz zor bir ekonomik süreçten geçmektedir. Buna rağmen nakliye sektörü olarak ayakta kalma mücadelemize devam ediyoruz.  İş potansiyeline göre de Avrupa’ya açılma düşüncesindeyiz.’’

 ‘’Avrupa’ya açılma düşüncesindeyiz’’

Artvin, Hopa’da faaliyetlerine devam eden Demirkol Lojistik araç filosuna 10 adet yeni İveco daha kattı. Araçlardan ilk parti 2 adetini teslim alan Demirkol Lojistik’e diğer araçlarda peyderpey yıl sonuna kadar teslim edilecek.

Zor şartlara rağmen ülke ekonomisine olan güven ve müşteri portföyünün genişliği ile şirketin araç filosunu genişletme kararı aldıklarını ifade eden Demirkol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda UND YK. Üyesi de olan Alişan Ender Topaloğlu, ‘’Ağırlıklı olarak Kafkas Ülkelerine ve Rusya’ya her hafta düzenli olarak Gürcistan ve Azerbaycan’a parsiyel taşıma yaptık. Gürcistan’da kendimize ait Gümrüklü Antreposu olan firmayız. İş potansiyeline göre de Avrupa’ya da açılma düşüncesindeyiz. Ülkemiz zor bir ekonomik süreçten geçmektedir. Buna rağmen nakliye sektörü olarak ayakta kalma mücadelemize devam ediyoruz. Biz güçlü bir ülkeyiz. Bugün yaşanan sıkıntıların yarın da yaşanacağını düşünmediğimiz için yatırımlarımıza devam etme kararı aldık. Biz tüm mesai arkadaşlarımız ve şoför kardeşlerimizle bir aileyiz. El ele verdiğimiz zaman ve işimize azami özeni göstererek yaptığımız zaman başarıda beraberinde geliyor. Demirkol Lojistik olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz’’ dedi.

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?