Kapat

‘’Son 3 ayda 35 milyon lirayı bulan yatırımlar yaptık’’

Altınordu Belediye Başkanı Tören, ‘’İlçelere son 3 ayda 35 milyon lirayı bulan yatırımlar yaptık. Yapılan yatırımlar şehir merkezinin hem yenilenmesine hem de yeniden bir cazibe ve çekim merkezi olma kimliğine büyük katkı sağlayacak’’

 ‘’Son 3 ayda 35 milyon lirayı bulan yatırımlar yaptık’’

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören muhtarlarla bir araya gelerek ilçe genelinde yürütülen çalışmalar hakkında konuştu.

Göreve geldiğin günden bu yana sürecin tamamlandığını ve tasarruf ekonomisinin yatırım bütçesine dönüştüğünü ifade eden Başkan Tören, ‘’İlçelere son 3 ayda 35 milyon lirayı bulan yatırımlar yaptık. Mevcut makine kapasitemizi havzaların tüm bölgelerin ihtiyacını karşılamak adına güçlendiriyoruz. Atacağımız adımlar ve alacağımız tedbirlerle bir mahallede diğer mahalledeki çalışmaların bitmesini beklemeden sorunları çözmüş olacağız. Şehir merkezinde Yenimahalle başta olmak üzere birçok mahallemizde sağlıklaştırma çalışmalarına başlıyoruz. Bu çalışmalarımız büyükşehrimizle birlikte yapılan yatırımlarla şehrin merkezinin hem yenilenmesine hem de yeniden bir cazibe ve çekim merkezi olma kimliğine büyük katkı sağlayacak’’ diye konuştu.

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?