Kapat

Hopa'da hediye yağmuru devam ediyor

 Hopa'da hediye yağmuru devam ediyor

Hopa’da faaliyetlerine devam eden Uğur Kuyumculuk tarafından artık geleneksel hale getirdiği yılsonu hediye yağmuru devam ediyor..

Hopa’da faaliyetlerine devam eden Uğur Kuyumculuk tarafından artık geleneksel hale getirdiği yılsonu hediye yağmuru devam ediyor.

Uğur Kuyumculuk ’tan belli miktar altın alışverişinde bulunan müşterilerine yılsonu olması nedeniyle çeşitli hediyeler vermeye devam ettiklerini ifade eden Hakan Toker “Biz artık bir aileyiz. Son 5 yıldır Geleneksel hale getirdiğimiz yılsonu hediyelerimizi bu yılda vermeye devam ediyoruz. Sağ olsunlar, müşteri ve dostlarımızda gönül alma anlamında verdiğimiz hediyelerimizden dolayı bizlere teşekkür ediyorlar.

Biz Hopa’da Baba’dan devraldığımız ve tecrübelerimizle müşterilerimizin her türlü takı ihtiyacına cevap veren bir işletmeyiz. Uğur Kuyumculuk ve Uğur Gold Zen olarak her iki mağazamızda da takı dünyasındaki gelişmeleri şirin ilçemize taşımaya çalışıyoruz. Her şeyin para kazanmak olmadığı, müşterilerimiz ile yılların verdiği dostlukları da düşünerek kardeşim Celal Toker ile birlikte işimizi yapma gayretindeyiz.

Dostlarımızı yılbaşı Hediye yağmurundan yararlanmaya bekliyoruz” dedi.

Uğur Kuyumculuğa yolu düşenlerde gördükleri sıcak ve samimi ilgiden duydukları memnuniyeti ifade ederek, aldıkları hediyeler sonrası teşekkür ediyorlar.

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?